15 gadu pieredze
100 projekti Baltijas valstīs un Krievijā
Mūsu vērtības
Zināšanas, Pieredze, Reputācija
Mūsu lepnums
100 % apmierinātu klientu
Mēs nepārdodam
Mēs būvējam
Neviena tipveida projekta
Tikai individuāli risinājumi
Mēs nepārdodam produktus
Mēs rodam risinājumus
Jums ir vajadzība – mums ir risinājums
Konsultēsim, projektēsim, uzbūvēsim

Jau 15 gadus uzņēmums Millmix Agro piedāvā kvalitatīvu graudu sistēmu tirdzniecību un montāžu

Darba procesā gūtās zināšanas un pieredze graudu uzglabāšanā un pārstrādē ļauj maksimāli efektīvi īstenot klientu ieceres.

Millmix Agro klientiem tiek piedāvāti Austrijas uzņēmuma Gruber-Maschinen GmbH produkti, kas, pateicoties izcilai kvalitātei, kļuvuši atpazīstami un iecienīti vadošajos graudu pārstrādes uzņēmumos visā Eiropā un citviet pasaulē.

Uzņēmuma darbības gados veiksmīgi īstenoti vairāk kā 100 projekti ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā un Krievijā. 

Reaģējot uz pieaugošo pieprasījumu, šobrīd strādājam arī Ukrainā.

Uzņēmums Millmix Agro veiksmīgi īstenojis vairāk nekā 100 projektus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Armēnijā, Azerbaidžānā un citviet

Pēc klientu pieprasījuma barošanas iekārtu uzstādīšanas darbi ir veikti arī citās Eiropas valstīs, pateicoties tam iegūta nenovērtējama papildus pieredze un paplašināts sadarbības partneru tīkls.

Millmix Agro novērtē savu klientu izvēli, nodrošina individuālu pieeju un meklē racionālus risinājumus, kuru pamatā ir klienta vēlmes un iespējas.

Gan kopīgi izstrādājot jaunus projektus, gan arī pielāgojot papildus aprīkojumu esošajām ēkām un iekārtām, Millmix Agro komanda ir gatava sadarbībai un līdzdalībai Jūsu uzņēmuma attīstībā.

Mūsu partneri