Mēs precīzi zinām, kā tas strādā

“Millmix Agro” kopš 2004. gada piedāvā spēkbarības cehu, graudu uzglabāšanas un transportēšanas iekārtu projektēšanu un montāžu.

Mūsu klienti ir tālredzīgi un konkurētspējīgi uzņēmēji, kas lieliski apzinās barības kvalitātes un precīzas sagatavošanas nozīmi veselīga ganāmpulka uzturēšanā. Modernizējot barošanas sistēmu un gudri kombinējot pieejamās tehnoloģijas, lielā daļā saimniecību izdevies ievērojami samazinātas darbaspēka izmaksas un barības izejvielu patēriņu.

Pateicoties mūsdienu inženieru sasniegumiem graudu uzglabāšanas, pārstrādes un barības transportēšanas jomā, iespējama maksimāli precīza, efektīva un ilgtermiņā prognozējama ganāmpulku ēdināšana. Uzņēmums Millmix Agro kopš darbības pirmsākumiem piedāvā saviem klientiem Austrijas uzņēmuma Gruber Maschinen ražotās iekārtas, kas, pateicoties izcilai kvalitātei, praktiskai lietošanai un ilgmūžībai, guvušas atzinību vadošajos graudu pārstrādes uzņēmumos visā Eiropā un citviet pasaulē.

Saviem klientiem piedāvājam Gruber Maschinen graudu dzirnavas un barības maisītājus, transportierus un konveijerus, dažādu izmēru barības un izejvielu uzglabāšanas torņus, graudu kaltēšanas, attīrīšanas un ventilēšanas iekārtas.

Latvijā, Krievijā un nu jau arī Ukrainā uzņēmums Millmix Agro ir Gruber Maschinen oficiālais pārstāvis. Tas mūsu klientiem sniedz tādas priekšrocības kā zinošus un pieredzējušus darbiniekus, profesionāļu konsultācijas, jaunākos nozares inženieru sasniegumus tieši no pirmavota, kā arī labāko cenu.

Millmix Agro komanda ar vislielāko atbildību pret sasniedzamo rezultātu izstrādās tieši Jūsu vajadzībām un iespējām visatbilstošāko piedāvājumu.

Jo mēs precīzi zinām, kā tas strādā!

Mūsu projekti

Millmix Agro 15 darbības gados veiksmīgi īstenoti vairāk kā 100 projekti ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā un Krievijā

Tāpat mūsu piedāvātie montāžas pakalpojumi veikti arī citviet Eiropā, kas ļāvis uzkrāt vērtīgu papildus pieredzi un izveidot plašu uzticamu sadarbības partneru tīklu

 • Jauns
  Spēkbarības ražošanas cehs 5 t/st
  Projekts: "im.50 LETIJA SSSR", 2020 gads
 • Spēkbarības ražošanas cehs
  Projekts: "", 2018 gads
 • SPĒKBARĪBAS RAŽOŠANAS CEHS
  Projekts: "Pampāļi", 2017 gads
 • Malšanas sistēma
  Projekts: "Madaras", 2017 gads
 • Graudu glabātuve un spēkbarības ražošanas cehs
  Projekts: "Prinevskoje", 2017 gads
 • Elevators un spēkbarības ražošanas cehs
  Projekts: "Avrora", 2016 gads
 
 

Mūsu komanda

 • Stanislavs Ribaks Millmix Agro pārstāvis Ukrainā

  Pārņēmis Eiropas kolēģu pieredzi, Stanislavs to īsteno Ukrainas lopkopības saimniecībās.

  Pret katru klientu un darba uzdevumu viņš attiecas ārkārtīgi atbildīgi, izskatot katru projektu individuāli.

  Darba procesā viņš veiksmīgi apvieno savas zināšanas un gadu gaitā uzkrāto pieredzi ar uzņēmuma Eiropas kolēģu un sadarbības partneru izstrādātajām darba metodēm, lai iespējami precīzi īstenotu katra klienta vēlmes un vajadzības.

  Pateicoties savai pašaizliedzībai un rūpīgajai attieksmei pret darbu, ar katru klientu veido noturīgas partnerattiecības, kas ne reti iegūst savstarpēji draudzīgu nokrāsu.

 • Jānis Bojaruņecs Projektu vadītājs

  Jānis ir Millmix Agro komandā kopš 2005. gada

  Katru jaunu pasūtījumu uztver kā radošu izaicinājumu, katru klienta ideju un vajadzību detalizēti izpēta līdz pat sīkākajai niansei, lai izstrādātu visatbilstošāko projektu.

  Lieliski orientējas nozares tirgus aktualitātēs, regulāri seko līdzi inovācijām un ar patiesu zinātkāri interesējas par jaunākajiem inženieru sasniegumiem graudu pārstrādes un uzglabāšanas jomā.

  Uzsver, ka katrs klients ir īpašs un katrs projekts tiek izstrādāts pilnīgi no jauna un ir absolūti unikāls.

  Rasējot iekārtu shēmas, pievērš uzmanību visām, pat niecīgākajām detaļām, uzdod jautājumus, meklē visatbilstošākos risinājumus, lai sasniegtu vislabāko rezultātu atbilstoši katra klienta vajadzībām, vēlmēm un iespējām.

 • Ģirts Vējiņš Uzņēmuma īpašnieks un vadītājs

  Ģirts ir vienīgais Millmix Agro komandā, kas strādā 24/7, pat ja neatrodas savā kabinetā.

  Pateicoties savām darba spējām un neizsīkstošajai enerģijai, spēj nepārtraukti paturēt redzes laukā ikvienu projektu, sākot no pirmajām skicēm līdz pat pēdējam parakstam zem pieņemšanas – nodošanas akta.

  Lepojas, ka ir pazīstams ar katru uzņēmuma klientu, lai kurā pasaules malā tas atrastos, un ir pārliecināts, ka pats personīgi ar savu uzņēmēja reputāciju atbild par jebkuru sasniegto rezultātu.

  15 gadu laikā, sadarbojoties ar klientiem un Eiropas vadošajiem graudu sistēmu un iekārtu piegādātājiem, izstrādājis simtiem lielāku un mazāku projektu, tādēļ nu jau ar 100% pārliecību var droši apsolīt, ka graudu sistēmu jomā spēj īstenot katra klienta vajadzības un vēlmes.

Mūsu partneri